Hasta/Danışan Yorumları

Uzm. Ergoterapist Betül Yıldırım hakkında yapılan hasta ve danışan yorumları.

Kolumdaki sinir kesisi ameliyatından sonra çok uzun bir süre elimde his yoktu. His geldikten sonra dokunduğum her şey canımı çok acıtmaya başladı. Bu süreçte kendisiyle tanıştık ve bana çok yardımcı oldu. Yaşadığım tüm süreçlerin nasıl meydana geldiğini, beynim ve elimde neler olduğunu bana anlatarak duyusal yeniden eğitim uyguladı. Bana verdiği ev ödevlerini takip etti. Şuanda ameliyattan sonra elimde oluşan uyuşukluk ve acı hissi oldukça azaldı ve diğer elime çok yakın şekilde his geldi. Tüm sorularımı cevapladığı, beni bilinmezlikten çıkarttığı için kendisine teşekkür ediyorum.​
F.Arslan
Ev Hanımı
Ameliyattan sonra elimdeki hassasiyet ve elime biri dokunduğunda ve ben bir yere dokunduğumda oluşan acı hissi nedeniyle bir tanıdığım aracılığı ile kendisine ulaştım. Başta sorular sorarak bilgi almak istemiştim ancak görüntülü arama ile bana yapmam gerekenleri anlatarak online terapi uyguladı. Tüm süreci her ne kadar ben yapmış olsam da sürekli beni yönlendirdi seans sırasında beni izledi ve videolar atarak doğru bir şekilde egzersizleri yapmamı sağladı. Bu zor sürecimde yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim.
Zehra Avcı
El kesimden sonra gerçekleşen ameliyatım her ne kadar başarılı olsa da elimdeki hareket kaybı ve hissizlik beni hem psikolojik hem de fiziksel olarak etkilemişti. Ancak Betül hanım ile gerçekleştirdiğimiz online terapiler ile birlikte olumlu sonuçlar almaya başladım. İlk başlarda işe yaramayacak gibi hissetsem de, inatla ödevlerimi gerçekleştirdim. En sonunda hareket kabiliyetimin arttığını gözlemlemek beni oldukça motive etti. Betül hanıma teşekkürlerimi iletiyorum.
Hamza
Serbest Meslek
Betül hanımdan çalıştığı kurumdan, çocuğum için duyu bütünleme terapisi aldık. Yaşadığımız süreç, çocuğum üzerinde etkileri ve tedavide neyi amaçladığı hakkında bizi her zaman bilgilendirdi. Yapmamız gerekenler hakkında bizi yönlendirdi. Bizi Ergoterapi ile tanıştırdığı, gelişimimizi yakından takip ettiği ve destek olduğu için çok teşekkür ederiz. ​
Aslı K


Danışan Yorumları

“Doktor Takvimi” ve “Tavsiye Ediyorum” internet sitelerinde yer alan danışan yorumlarına ulaşmak için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.