Danışan Yorumları

Uzm. Ergoterapist Betül Yıldırım hakkında, danışanları tarafından gelen yorumlar. 

Betül Hanım, oğlumuzun duyusal arayışlarına yönelik gerçekten etkili bir ergoterapist oldu. 3 yaşındaki oğlumuz, duyu bütünleme sayesinde duyusal arayışları oldukça azaldı, oldukça hareketli olan çocuğum artık komut alıyor ve daha sakin bir karaktere büründü. Betül Hanım ve ekibinin sabrı ve pozitif yaklaşımı, çocuğumuzun süreçten keyif almasını sağladı. Çok memnun kaldık.
F.Arslan
Çocuğumuzun duyusal arayışlarına Betül Yıldırım ile tanıştıktan sonra farklı bir bakış açısı kazandık. Hem kendisi hem de ekibindeki diğer ergoterapistler gerçekten çok sıcak kanlı ve alanında oldukça iyiler. Bizlerin de memnuniyet yorumlarımızı kendi sayfasında yer vermek istemesi ayrıca bizleri de mutlu etti.
Zehra Avcı
Ergoterapist Betül Yıldırım'ın çocuklar için oluşturduğu duyu bütünleme programı gerçekten çok yararlı oldu. Kızımız, 4 yaşında ve duyusal hassasiyetlerine bağlı olarak yeme bozukluğu vardı. Önce duyu bütünleme sonrasında beslenme bozuklukları çalışmaları ile belirgin bir gelişme gösterdi. Betül Hanım, çocuklarla iletişim kurma konusundaki başarısı oldukça iyi. Ergoterapi programının yanı sıra, anne ve babalara yönelik sunduğu rehberlik de oldukça değerli. Verdikleri ev ödevleri ve bizlere süreç içerisindeki destekleri için teşekkür ederiz.
D.Yılmaz
Betül hanım, yapmamız gerekenler hakkında bizi yönlendirdi. Bizi Ergoterapi ile tanıştırdığı, gelişimimizi yakından takip ettiği ve destek olduğu için çok teşekkür ederiz. ​
Aslı K


Danışan Yorumları

“Doktor Takvimi” ve “Tavsiye Ediyorum” internet sitelerinde yer alan danışan yorumlarına ulaşmak için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

whatsapp