Hakkımda

“Bilgili bir el terapisti ile çalışmak, karmaşık el cerrahisi vakalarında başarı ve başarısızlık arasındaki farkı ortaya çıkarabilir.”

Marybeth Ezaki, Eski  Amerikan El Cerrahisi Derneği Başkanı

Uzm. Ergoterapist Betül YILDIRIM

Biruni Üniversitesi Ergoterapi Bölümü’nden 2018 yılında tam burslu olarak mezun oldu. Aynı sene Nörobilim (Sinir Bilim) master programına başladı. 2021 yılında ‘Median veya ulnar sinir kesisi sonrası eldeki duyusal iyileşmenin kognitif kapasite ve elin fonksiyonelliği ile ilişkisi’ başlıklı tez çalışması ile  uzmanlığını aldı. Özellikle periferik sinir yaralanmaları sonrası meydana gelen duyusal problemler ve tedavisi üzerinde klinik ve teorik çalışmalar yapmaktadır. Duyu bütünleme terapisi, kognitif rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, ergoterapi alanlarında çalışmalar yapmaktadır. İstanbul’da ikamet eden ve çalışan Betül Yıldırım, Türkiye’nin birçok yerinde ikamet eden kişiler için online ergoterapi seansları da düzenlemektedir.

ergoterapist-betul-yildirim


Danışan Yorumları

“Doktor Takvimi” ve “Tavsiye Ediyorum” internet sitelerinde yer alan danışan yorumlarına ulaşmak için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.